Upiększ swoje ciało likwidując cellulit skutecznymi zabiegami

Upiększ swoje ciało likwidując cellulit skutecznymi zabiegami
5 (100%) 12 głosy

Zabiegi na cellulit

Jest wiele rozmaitych metod oraz kuracji antycellulitowych. Większość z nich polega na przyspieszaniu metabolizmu skóry i niszczeniu tkanki tłuszczowej. Należałoby jednakże pamiętać, iż choćby te szczególnie efektywne formy leczenia potrafią rzeczywiście zredukować cellulit, jednak nierzadko po ich zaprzestaniu zmiany powracają.

Likwidowanie cellulitu – mezoterapia

Terapia antycellulitowa polega na ostrzykiwaniu skóry specjalistycznym środkiem, jaki trafia bezpośrednio do głębokich powierzchni skóry. to powszechny , jaki we współzależności od składników środków, może być rozwiązaniem rozmaitych problemów – wiotkość skóry może zostać zniwelowana za pomocą , zaś z cellulitem walczy się często za pomocą kofeiny, jaka przyspiesza metabolizm. Trwały oraz widoczny rezultat gwarantuje seria 8 – 10 ów. Przeciwwskazania: ciąża, laktacja, cukrzyca, stany zapalne, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, choroby krwi, nowotwór, choroby autoimmunologiczne, padaczka, wirusowe zapalenie wątroby.

Depilacja laserowa Vectus.

vectus laser

Idealnym rozwiązaniem na pozbycie się niepożądanego cellulitu jest skorzystanie z profesjonalnych zabiegów laserem Vectus.
Prócz tego, iż dzięki temu laserowi możliwa jest efektywna depilacja laserowa, to dodatkowo ów pobudza skórę do pracy, dzięki czemu ulega ona naprawie oraz dzięki temu cellulit staje się znacznie mniejszy. Światło lasera vectus wnika w komórki tłuszczowe oraz prowadzi do ich zniszczenia. Laser ten jest niewątpliwie najlepszy na rynku. Wyjątkowa budowa i wykorzystanie nowinek technicznych sprawiają, iż likwidowanie owłosienia laserem vectus jest szybkie, w zestawieniu do innych, popularnych metod. pracuje niezwykle szybko, a jego specjalna końcówka pozwoli na depilację dużych obszarów ciała chociażby w parę minut.

Usuwanie cellulitu – bańką chińską

Masaż bańką chińską to modny antycellulitowy, stosujący bańki o kilkucentymetrowej wielkości do zasysania skóry w miejscach kłopotliwych. W wyniku u kształtuje się podciśnienie, jakie pobudza krążenie krwi, przyspiesza przemianę materii oraz w wyniku poprawia odżywienie skóry, powoduje iż jest zdrowsza, a cellulit mniej widoczny. bańką chińską trzeba przestrzegać systematycznie – najpierw co parę dni, kolejny raz w tygodniu. Przeciwwskazania: nowotwór, stany zapalne skóry, żylaki, epilepsja, krwotoki, hemofilia, krwiaki, kruchość naczyń, tętniaki, choroby serca, ciąża, miesiączka, nadciśnienie, obrzęki.

Likwidowanie cellulitu – kolagen

Jest to powszechny, nastawiony przede wszystkim na walkę z cellulitem. Polega na u za pomocą profesjonalnej maszyny pracującej podciśnienie na dużych częściach ciała. Wynikiem jest stymulacja produkcji kolagenu, ujędrnienie, przyspieszenie krążenia oraz przemiany materii i zmniejszenie obwodów w miejscach kłopotliwych do 3 cm. Kuracja za pomocą owej maszyny winna składać się z 10-12 ów. Przeciwwskazania: nowotwór, ciąża, karmienie piersią, zapalenie żył, stosowanie środków przeciwzakrzepowych, bielactwo, choroby krwi.

Dla uzyskania jak najdoskonalszych wyników w walce z cellulitem, trzeba

 • stosować technologie – spośród wielu dostępnych metod oraz ów trzeba dobrać te, jakie są szczególnie dopasowane do naszych własnych potrzeb;
 • stosować dobre kosmetyki – kremy wyszczuplające oraz antycellulitowe muszą być dobrze dopasowane do specyfiki naszego kłopotu i być wykorzystywane we właściwy sposób (ich aplikacji jednak musi towarzyszyć ), więc również należałoby zainwestować w specjalistyczny krem na cellulit;
 • dbać o równowagę w organizmie – wszelkim zabiegom winna towarzyszyć dobra dieta na cellulit oraz aktywność ruchowa.

6 thoughts on “Upiększ swoje ciało likwidując cellulit skutecznymi zabiegami

 1. Wszystko co w ciąży to zakazane i jak tutaj z tym żyć? Niestety ale w trakcie ciąży mnie rozsadza nie tylko na brzuchu, ale też na udach i biodrach. Tragedia, ale cóż…. Poczekam jeszcze chwile na szkraba i zacznę wtedy o tym myśleć jak usunąć cellulit na brzuchu i nogach. Jak myślicie, co na razie mogę robić żeby już powoli zacząć działać???

  1. najlepiej by było porobić sobie naturalne peelingi na skórę z fusów od kawy, ćwiczyć delikatnie, bo wiadomo, ze trzeba być bardzo delikatnym przy ciąży i JEŚĆ ZDROWO 😀 Ale pewnie i tak to już robisz, więc :p Może dobra opcją jest jeszcze jakiś krem na cellulit ale bardzo naturalny, że ma tzn. krótki czas używalności – wtedy to znaczy że nie ma żadnych w nim konserwantów :p moja siostra na pewno nakładała vialise.

 2. w zależności od tego czy idziesz normalnie na zabieg do gabinetu czy robisz go w domu. byłam kilka razu w gabinecie by zobaczyć jak dokładnie się go robi, ale on jest na tyle prosty czy jak kupisz bańki w aptece i jakiś dobry olejek to możesz sama to robić.pierw nakładasz sobie olejek czy krem na cellulit później przysysasz sobie tę bańkę i jedzesz zawsze w jednym kierunku, czyli od dołu do serca (nie! w obie.. tylko zawsze do serca). jak skończysz masaż to pojawią ci się pewnie siniaki, ale sam masaż powtarzasz co 2-3 dni.

  1. nic nie mówię ale jak robią ci się siniaki to znaczy że masz coś z naczynkami także dobrze jest nakładać jakiś krem z ruszczykiem, bylica, kasztanowcem czy algami żeby sobie stan ich poprawić 😉 zrób sobie kilka dni przerwy i pierw ponakładaj balsam a później rób zabiegi na cellulit 😉

   1. O!!! Nie wiedziałam że to od tego może być że naczynka są w lichej formie i to tak zawsze jest ^^ Dzięki za info.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 2 =