skóra z rozstępami

Medycyna estetyczna jako ratunek na rozstępy

Medycyna estetyczna jako ratunek na rozstępy
5 (100%) 35 głosy

Rozstępy to zmora kobiet, która dotyka nas ze względu na zachodzące w ciele zmiany hormonalne, przebytą ciążę, a nawet jest pamiątką po zrzuconych dawno zbędnych kilogramach. Powstają one gdy skóra naszego ciała traci swoją jędrność, albo gdy po zmniejszeniu masy ciała zostaje jej w danym miejscu nadmiar. Skóra ulega wtedy nadmiernemu rozciagnięciu, co po powrocie do poprzedniego stanu zostawia ślad w postaci rozstępów. Na szczęście istnieją dzisiaj sposoby, które pozwalają na skuteczne usuwanie rozstępów.

Co na rozstępy może zaproponować medycyna estetyczna? Otóż posiada ona całą gamę specjalistycznych zabiegów, w tym popularne usuwanie rozstępów laserem dzięki którym likwidacja rozstępów nie będzie stanowić problemu.

Pologen Legend Surgen jako sposób na rozstępy

Zabiegi na rozstępy z zastosowaniem urządzenia Pologen Legend Surgen, wykorzystują połączenie wysokiej temperatury oraz impulsów elektrycznych docierających do wszystkich warstw skóry i pobudzających jej regenerację. Skutkuje to pobudzeniem komórek do produkcji kolagenu oraz wzmocnieniem skóry co na rozstępy działa nadzwyczaj dobrze. Należy jednak pamiętać, że walkę z nimi należy zacząć jak najszybciej, zanim z fazy różowej zmienią się w białe, gdyż inaczej żaden sposób na rozstępy nie przyniesie pożądanych efektów.

Dermapen i Mezopen – mechaniczna likwidacja rozstępów

Technika ta prezentuje jak się pozbyć rozstępów w mechaniczny sposób. Za pomocą specjalnej głowicy przypominającej długopis do tkanki skórnej wprowadzane są dzięki licznym igiełkom składniki aktywne pobudzające do regeneracji osłabione włókna kolagenowe, dzięki czemu możliwa jest dogłębna likwidacja rozstępów.

Palomar Emerge – laser na rozstępy

Usuwanie rozstępów laserem Palomar Emerge wykorzystuje technikę frakcyjnego lasera nieablacyjnego, który wnikając w najgłębsze warstwy skóry pobudza wszystkie jej warstwy do intensywnej odnowy. Dotyczy to w głównej mierze włókien kolagenowych które ulegają replikacji oraz skróceniu, napinając i ujędrniając naciagniętą skórę.Laser na rozstępy Palomar emrge dzięki swojemu skoncentrowanemu działaniu daje naprawdę widoczne i zadowalające efekty w walce z tym problemem.

Mezoterapia igłowa – odżywczy sposób na rozstępy

Istotą działania tych zabiegów jest jak najlepsze odżywienie zwiotczonej skóry, dzięki czemu umożliwimy jej szybszą i skuteczniejszą regenerację. Zabiegi na rozstępy w postaci mezoterapii igłowej wykonywane są w postaci serii zastrzyków podających skoncentrowane składniki aktywne w warstwy skóry dotknięte problemem rozstępów. Pobudzona w ten sposób tkanka skórna stopniowo odzyskuje swoje dawne napięcie oraz spoistość i sprężystość.

Usuwanie rozstępów to trudna i nierówna walka, szczególnie gdy nasze ciało było wcześniej długo zaniedbywane. Jeżeli chcemy uzyskać naprawdę satysfakcjonujące efekty, najlepiej poddać się specjalnie opracowanym w tym celu zabiegom medycyny estetycznej, które pomogą zregenerować zwiotczoną skórę, przywracając jej wcześniejszą jędrność oraz gładki wygląd. Jeżeli nie jesteśmy pewni co do tego co wybrać, możemy udać się na darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica i wysłuchać opinii eksperta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 4